Повышаем эффективность молочной фермы
Европейский анализ качества молока
С нами прибыльно!

ООО “АНКАР-АГРО”

Заказать звонок  Схема проезда

03062, г. Киев, пр-т Победы 67, корпус В, офис 302
тел. (044) 206-10-90 (многоканальный)

(067) 226-16-46, (095) 290-10-92
info@ankaragro.com.ua ankaragro Анкар-Арго

Різниця між оригінальним «4Sensor» від Unisensor та 4-х груповими тестами аналогами

До відома представників підприємств
молочної галузі, що використовують експрес тести
на виявлення антибіотиків у пробі молока.

 

Зверніть увагу!

У зв’язку з плутаниною, що утворилась на ринку експрес тестів для виявлення антибіотиків в пробі молока, серед компаній постачальників і на підприємствах молочної галузі, радимо Вам бути уважними під час вибору бажаного товару.
Через появу негативних відгуків на роботу нових 4-х групових тестів (без застосування інкубатора), повідомляємо, що авторським правом на назву «4Sensor» володіє компанія розробник і патент утримувач Unisensor (Королівство Бельгія)! Інші виробники 4-х групових тестів (наразі точні копії тест системи, країна походження — Китай) не мають права використовувати дану назву під час презентації своєї продукції і вводити користувача в оману з приводу однакової якості вище вказанних тест систем.

Експрес тест «4Sensor», компанії Unisensor – сертифіковано в Європейському Союзі, США, Митному Союзі і країнах Азії, підтвердженням чого є висновки науково дослідних інститутів і державні сертифікати. Оригінальні тести «4Sensor» працюють лише з інкубаторами і зберігаються в холодильнику, для забезпечення стабільності результатів (98%) і запобігання впливу зовнішніх факторів на роботу тест системи. Велика кількість зовнішніх факторів має вплив на результат: температура сировини, не точність додавання молока одноразової піпеткою («на око»), можливе недотримання часових термінів тестування (необхідність засікати час). На подальших етапах виробництва кінцевої продукції такі дрібниці, що стали причиною пропуску не належного дослідження сировини, можуть привести до зниження якості кінцевого продукту, а отже до фінансових втрат.

Також радимо Вам перед щоденним використанням нових 4 групових тестів, перевірити їх відповідність заявленному рівню чутливості! Для цього використовуйте ліофілізоване молоко з вмістом певної кількості антибіотиків, чи порівняльний аналіз не якісного молока за допомогою двох тест ситем з однаковою чутливістю!

Робіть свій вибір на підставі повної і перевіреної інформації!Підробка

Ваш запрос отправлен!

Мы ответим Вам в ближайшее время.

Схема проезда к нашему офису

Наши координаты: 03062, г. Киев, пр-т Победы 67, корпус В, офис 302