“Анкар-Агро”- генеральний спонсор MILKYФОРУМа

Близько 40 підприємств та 100 фахівців молочної промисловості, всього понад 150 учасників об’єднав MILKY Форум 14-15 вересня 2017 року, організатором якого стала Компанія «АВС-Форум». Розуміючи важливість питань, запланованих для розгляду і дискусій, Компанія «Анкар-Агро», виступила в ролі генерального спонсора і представила свого спікера з доповіддю про проблему, яка стосується безпосередньо всієї молочної промисловості і кожної людини в цілому.

 

Основною метою доповіді інженера-технолога молочної промисловості, мікробіолога ТОВ «Анкар-Агро» Головко Аліни Євгенівни стало підвищення інформативності цільової аудиторії про важливу проблему підтримки якості молочної сировини для виробництва кінцевого продукту. У доступній і цікавій формі слухачі дізналися про компанію та її діяльність, а також про інноваційну пропозицію для підприємств молочної промисловості – експрес-тестування на наявність антибіотиків у молоці від бельгійського виробника UNISENSOR, офіційним представником якої на території України і є ТОВ «Анкар-Агро» . У розкритті ключового питання виступу Аліна Євгенівна зупинилася також на короткому описі інкубаційного обладнання, а також інноваційному приладі Турбідофлуоріметрі, який може стати незамінним помічником в молочних лабораторіях – адже він робить повний комплекс лабораторних досліджень всього за 15 хвилин.

 

Непідробний інтерес до презентації Головко Аліни був викликаний у публіки заходу. Зокрема, такі компанії, як «Люстдорф», «Мілкіленд Україна», «Криворіжський міськмолокозавод №1», «Снігурівський маслозавод», «РАДИВИЛІВМОЛОКО», які вже співпрацюють з ТОВ «Анкар-Агро», висловили свою вдячність в особистому спілкуванні. Багато інших компаній, такі, наприклад, як, «DANON», «MatherFarm», «Деражнянський молочний завод», «Веселовський молокозавод» були щиро зацікавлені презентацією продукції UNISENSOR і представники цих компаній індивідуально консультувалися з мікробіологом ТОВ «Анкар-Агро».

 

Все це говорить про те, що всередині сфери молочної промисловості проблема фальсифікації сировини і виявлення його на етапі виробництва готової продукції – досить актуальна. Тому пропозиція Компанії «Анкар-Агро» дуже своєчасна.

 

Слід підсумувати, що подібні події дійсно об’єднують людей для актуалізації та пошуку шляхів вирішення питань певної сфери. MILKY Форум був насичений цікавими презентація, дискусіями, під час яких кожен отримав відповіді на питання, що цікавлять.

 

ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК

×