Про компанію Анкар-Агро

ТОВ «Анкар-Агро» було засноване в Україні у 2013 році, як представництво компанії “Анкар-імек”, діяльність якої розпочалась у 1996 році.

На сьогоднішній день ми є офіційним дистриб’ютором компанії «UNISENSOR» (Бельгія), основна діяльність якої полягає в розробці передових і інноваційних діагностичних інструментів для тваринницького сектора і харчової промисловості. А також представниками Farmcomp, Kerbl та інших компаній-виробників в Україні.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ НАШОЇ КОМПАНІЇ:

– забезпечення лабораторій харчових підприємств аналітичним і лабораторним обладнанням;

– поставка лабораторного обладнання загального призначення;

– оптова та роздрібна торгівля товарами та обладнанням для тваринництва, зокрема для молочних ферм;

– поставка широкого спектру приладів і обладнання для АПК;

– надання сервісу і технічного обслуговування обладнання, що постачається.

Будучи прямими представниками «UNISENSOR», ми маємо для ринку України інноваційну пропозицію для українських виробників і переробників молока – експрес-тестування сировини для одночасного визначення присутності молекул антибіотиків β-лактамів, тетрацикліну, стрептоміцину і хлорамфеніколу. Маючи офіційне представництво, ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки сам продукт, а й методичний супровід. У штаті нашої компанії є професійні мікробіологи, які постійно надають консультаційну підтримку клієнтам.Метод швидкого тестування досить простий у використанні, а його ефективність вже підтверджена використанням в лабораторіях багатьох молокопереробних підприємств. Добре відомі на території України торгові марки молочних продуктів перевіряють якість сировини експрес-тестами на визначення залишкової кількості 4 груп антибіотиків – 4Sensor і 2 груп – Twinsensor. З них добре всім відомі своєю продукцією:

– група компаній “Молочний Альянс” (ТМ «Пирятін», «Славія», «Яготинське», «Яготинське для дітей», «Златокрай», «Молочний альянс»),

– «Люстдорф» (ТМ «На здоров’я», «Селянське», «Люстдорф» «Корівка» і «Тотоша»),

– ТОВ «Органік Мілк» (ТМ «Органічне»),

– ПАТ «Кременчуцький міськмолокозавод» (ТМ «Веселий пастушок», «Актуаль», «Актімель», «Даніссімо», «Маша і ведмідь», «Простоквашино», «Растішка», «Тьома», «Живинка») та ін.

Ще одним і не менш важливим напрямком діяльності нашої компанії є надання повного асортименту необхідних витратних товарів для м’ясомолочних ферм. Пряме представництво Farmcomp, Kerbl і інших компаній-виробників дає можливість завжди підтримувати в асортименті сучасні, практичні і якісні товари для цієї сфери.

Практикуючі ветеринари нашої компанії можуть якісно проконсультувати і порекомендувати з величезного переліку потрібний для вирішення певної задачі товар. Вони завжди знають, що буде більш ефективним у використанні з асортименту для вирощування молодняка на фермах, підтримки здоров’я копит і шерсті великої рогатої худоби, якими засобами краще дезінфікувати приміщення, в яких утримують тварин, і т.д.

Максимально задовольняючи потреби українських виробників і переробників м’ясомолочної сфери в якісному, сучасному і недорогому обладнанні, дотримуючись таких принципів в роботі, як партнерство, чесність і взаємовигідне співробітництво, а також будучи офіційними партнерами багатьох відомих світових компаній, ми поставляємо продукцію на більш вигідних для кінцевого споживача умовах.

ПАРТНЕРСТВО, ЧЕСНІСТЬ І ВЗАЄМОВИГІДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО – ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО В РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ ТОВ «АНКАР-АГРО»!

ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК

×