Експрес-тест BetaXpress

  • Виробник: Unisensor
  • Країна: Бельгия
  • Наявність: Під замовлення
  • Ціна уточнюється
Знайшли дешевше?

Експрес-тест для визначення бета-лактамів в молоці. BetaXpress - це швидкий аналіз в форматі щупа, визначає забруднення зразків молока молекулами беталактамів. BetaXpress - це конкурентний тест з участю рецептора для розпізнавання молекул бета-лактама, присутніх в молоці.

Бета-лактамні антибіотики є одними из найбільш широко використовуваних антибіотиків для лікування бактеріальних інфекцій у тваринних. Бета-лактами також вводять тваринам в корм для стимулювання росту і для колективного профілактичного лікування. Моніторинг залишків бета-лактаму в молоці важливий через значну чутливість деяких людей до цих антибіотиків, а також через появу стійких до антибиотиків штамів бактерій. Крім того, залишковий рівень бета-лактамів може змінити ефективність промислової переробки сирого молока в сторону виготовлення сиру чи інших кисломолочних продуктів. Максимальні межі залишку були установлені для харчових продуктів і молока, щоб контролювати рівні цих антибіотиків, що доходять до споживача.

Основні характеристики
Країна Бельгия

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар