Експрес-тести Unisensor 2MycoSensor DZ Quanti

  • Виробник: Unisensor
  • Країна: Бельгія
  • Наявність: Під замовлення
  • Ціна уточнюється
Знайшли дешевше?

Unisensor

2MycoSensor DZ Quanti

Експрес-тести

Кількісний експрес-тест для визначення дезоксиниваленолу и зеараленону у злаках і кормах для тварин. 2MycoSensor Quanti - це швидкий аналіз в форматі щупа для кількісного визначення забруднення зернових (кукурудза, пшениця, овес, ячмінь) і зразків кормів для тварин молекулами дезоксиниваленолу і зеараленону.

2-мікосенсор є конкурентним тестом, що включає специфічні антитіла з високою спорідненістю до молекул DON (дезоксиниваленол) и ZEN (зеараленон).

Тест потребує використання двух компонентів. Перший компонент представляет собою мікроячейку, що містить заздалегідь визначену кількість специфічних антитіл з високим спорідненням до молекул DON и ZEN, пов'язаним з частинками золота.

Другий компонент - це вимірювальний щуп, що складається з мембрани з трьома зонами захвату: контрольна лінія, розташовану над контрольними лініями для молекул DON и ZEN.

Для правильного тесту верхня червона контрольна лінія повинна бути видна після тесту. Коли реагенти з мікроячейки ресуспендують з екстрактом зернових, специфічні антитіла будуть зв'язувати аналіти, якщо вони присутні.

Коли щуп занурюється в зразок, рідина починає текти вертикально на щупі та проходить через зони захвату. Коли зразок не містить токсинів, у «тестових» ліній відбувається розвиток кольору, що вказує на відсутність DON и ZEN в зразку зернових. Навпаки, присутність токсинів в зразку не призведе до появи кольорового сигналу на «тестових» лініях захоплення.

 

Основні характеристики
Країна Бельгія

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар