Дезкилими. Що це? Як ними користуватись?

Дата: 22.06.2020

На сьогоднішній день питання зменшення розповсюдження вірусів, бактерій та патогенних мікроорганізмів є актуальним, як ніколи. Одним із способів досягнення цієї мети є використання дезінфекційних килимів.

Дезкилимки використовуються в місцях, де особлива  увага приділяється санітарним умовам: на птахівництві та тваринницьких комплексах, комбікормових заводах, лабораторіях, діагностичних і дослідницьких центрах, підприємствах харчової  промисловості, карантинних  дільницях, митних  постах, аеропортах, вокзалах, медичних, шкільних та дошкільних  закладах та ін.

Мета використання дезкилимків - перешкоджання потрапляння бруду та мікроорганізмів у чисті приміщення для дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Дезінфекційний килимок розташовують на порозі або ж перед дверима, в так званій «чистій зоні».  В момент, коли людина наступає на килим, дезінфекційний розчин  змочує підошву взуття, а  його надлишок  поглинається назад. Змочуючи підошву рідина очищає взуття від пилу, забруднень та знищує мікроорганізми. В залежності від товщини килими підходять для дезінфекції не лише взуття, але і ратиць тварин та коліс транспорту, що заїжджає на територію.

Дезкилимок  складається з 3-х шарів:

  • верхній шар – надійна захисна сітка підвищеної міцності на основі ПВХ, яка забезпечує хороше змочування підошви взуття дезінфікуючим засобом і характеризується високою абразивною стійкістю. 
  • середній шар поглинає від 3 до 30 літрів розчину для дезінфекції (в залежності від розміру килима). Дезінфікуючий розчин рівномірно розподіляється всередині  килиму, що попереджає окислювальне руйнування компонентів розчину та перешкоджає випаровування розчину в повітря.
  • нижній шар та бокові стінки виготовляють з міцної вологостійкої ПВХ- тканини, яка не дозволяє дезрозчину протікати на підлогу, забруднювати приміщення та значно збільшує  строки його експлуатації.

Використання дезкилимів служить практичною та дієвою заміною таких застарілих  та малоефективних засобів, як шматки поролону, мішковини, тирси чи ганчірки змочених хлором. Ще однією перевагою є економічність, так в 1 м2 килиму товщиною 3 см міститься до 12л дезрозчину , а дезванна, такого ж розміру, містить 30л. Також верхній шар затримує бруд та не дозволяє йому змішуватись із розчином, тим самим подовжувати  дезінфекційні властивості. 

Висока якість, низька ціна та асортимент розмірів дезінфекційних килимів дозволяють широко застосовувати їх у буденному житті для боротьби з вірусами та інфекціями. До того ж, дезкилимки легко миються водою, сушаться і використовуються повторно.

У нас в наявності ви знайдете широкий асортимент дезкилимів, від найменших - розміром 50*50 см, до достатньо великих - 100*200 см.

І пам’ятайте, що дезкилимки - це здоров'я тварин, висока якість молока і економія коштів.

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення