Індикаторні смужки "Білок"

  • Виробник: Дельта хім-тек
  • Країна: Россия
  • Код товару: 5/0007
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна уточнюється
Знайшли дешевше?

Білки являють собою складні високомолекулярні азотомісткі сполуки і входять до складу клітин всіх живих організмів. Вони є важливою складовою раціону харчування людини. Основні джерела білка - молочні продукти, м'ясо, яйця, морепродукти, зернові, бобові, горіхи та ін. У харчовій промисловості вміст білка на поверхнях обладнання, яке миється, є важливим санітарним показником. Наявність білкових забруднень вказує на недостатність очищення і може сприяти розвитку патогенних мікроорганізмів, створюючи несприятливий санітарно-епідеміологічний стан.Індикаторні смужки «Білок», що випускаються відповідно до ТУ 2642-008-66948373-2010, призначені для напівкількісного визначення концентрації білка в водних розчинах та на поверхнях.  
Шкала: 0 / 0,1 / 0,3 / 1,0 / 3,0 / 10,0 г / л за альбуміном.  
Кількість в упаковці: 100 смужок.  
Визначення концентрації білка у водних розчинах: занурити індикаторну смужку в досліджуваний розчин на 1-2 секунди, після чого витягти її і через 30 секундзвірити колір індикаторної смужки з порівняльною шкалою. Визначення білка на поверхнях посуду, ємностей і обладнання: змочити індикаторну зону смужки водопровідною водою і прикласти її до досліджуваної поверхні на 1-2 секунди. По закінченню 30 секунд оцінити колір індикаторної зони.  
Зберігання і транспортування: в упаковці виробника при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С і вологості не більше 80%, не піддаючи впливу парів хімічних речовин. Допускається транспортування за температури -15 ° С. Гарантійний термін придатності виробів вказано на упаковці, але не перевищує 3 місяців з моменту відкриття.

"

Основні характеристики
Країна Россия

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар