Індикаторні смужки "ЧАС-100 мг"

  • Виробник: Дельта хім-тек
  • Країна: Россия
  • Код товару: 5/0004
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна уточнюється
Знайшли дешевше?

Четвертинні амонійні сполуки (ЧАС) - речовини, що володіють високою бактерицидною активністю, в зв'язку з чим, вони широко застосовуються для дезінфекції поверхонь і обладнання. Індикаторні смужки «ЧАС-100 мг», що випускаються відповідно до ТУ 2642-008-66948373-2010, призначені для напівкількісного визначення концентрації четвертинних амонієвих сполук в промивних і стічних водах промислових підприємств. Індикаторні смужки «ЧАС - 100 мг» дозволяють контролювати кінцеву стадію відмивання обладнання і, як наслідок, дозволяють економити значну кількість води. Даний тест повністю готовий до роботи і не вимагає використання додаткових реактивів і обладнання. Проста процедура тестування забезпечує отримання надійного результату за 30 секунд.  
Шкала: 0/1/10/100 мг / л ЧАС.  
Кількість в упаковці: 100 смужок.  
Визначення залишкових кількостей ЧАС в промивних водах: занурити індикаторну смужку в досліджуваний розчин на 1-2 секунди, після чого витягти її і через 30 секунд звірити колір індикаторної смужки з порівняльною шкалою.Визначення залишкових кількостей ЧАС на поверхнях: змочити індикаторну зону смужки водопровідною водою і прикласти її до досліджуваної поверхні на 1-2 секунди. Через 30 секунд оцінити колір індикаторної зони.  
Зберігання і транспортування: в упаковці виробника при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С і вологості не більше 80%, не піддаючи впливу парів хімічних речовин. Допускається транспортування за температури -15 ° С. Гарантійний термін придатності виробів вказано на упаковці, але не перевищує 3 місяців з моменту відкриття.  

"

Основні характеристики
Країна Россия

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар