Індикаторні смужки "Кислотність молока"

  • Виробник: Дельта хім-тек
  • Країна: Россия
  • Код товару: 5/0008
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна уточнюється
Знайшли дешевше?

Кислотність - найважливіший біохімічний показник, який є критерієм оцінки свіжості молока. Кислотність свіжого молока здорової корови коливається від 16 до 19 ° Т (градуси Тернера), але може досягати від 22 до 27 ° Т, що залежить від складу молока, кормів та інших факторів.Індикаторні смужки «Кислотність молока», що випускаються відповідно до ТУ 2642-008-66948373-2010, призначені для напівкількісного визначення кислотності молока. Даний тест повністю готовий до роботи і не вимагає використання додаткових реактивів і обладнання.  
Шкала: 5,3 / 5,7 / 6,0 / 6,3 / 6,6 / 7,0 одиниць рН.  
Кількість в упаковці: 100 смужок.  
Спосіб застосування: ретельно перемішайте молоко в ємності. У склянку відберіть пробу молока об'ємом 50-100 см3. Температура молока повинна складати 18-25 ° C. Одну індикаторну смужку занурте на 1-2 секунди в стакан з молоком. Вийміть смужку з склянки і видаліть з неї надлишок молока. Покладіть індикаторну смужку на білий фільтрувальний папір або паперову серветку індикаторної зоною вгору. Через 15 секунд зіставте колір індикаторного зони з колірною шкалою елемента порівняння, визначивши рН.  
Зберігання і транспортування: в упаковці виробника при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С, не піддаючи впливу парів хімічних речовин. Допускається транспортування при температурі мінус 15 ° С. Термін придатності - 18 місяців в непошкодженій упаковці виробника і 3 місяці з моменту відкриття.

"

Основні характеристики
Країна Россия

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар