Індикаторні смужки "Нейтралізуючі речовини"

  • Виробник: Дельта хім-тек
  • Країна: Россия
  • Код товару: 5/0009
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна уточнюється
Знайшли дешевше?

Для зниження кислотності молока і запобігання його скисанню, до нього додають нейтралізуючі речовини (соду, аміак і солі амонію). Індикаторні смужки «Нейтралізуючі речовини», що випускаються відповідно до ТУ 2642-019-66948373-2011, призначені для якісного визначення соди і аміаку в сирому, пастеризованому, стерилізованому і сухому молоці. Даний тест повністю готовий до роботи і не вимагає використання додаткових реактивів і обладнання. Проста процедура тестування забезпечує отримання надійного результату за 15 секунд.  
Чутливість індикаторної смужки становить 50 мг/л -сода і 5 мг/л - аміак.  
Кількість в упаковці: 100 смужок  
Контроль нейтралізуючих речовин в сирому, пастеризованому, стерилізованому молоці: ретельно перемішайте молоко в ємності. У склянку відберіть пробу молока об'ємом 50-100 см3 з температурою 18-25 ° C. Індикаторну смужку занурте на 1-2 секунди в стакан з молоком. Вийміть смужку з склянки і видаліть з неї надлишок молока. Покладіть індикаторну смужку на білий фільтрувальний папір або паперову серветку індикаторною зоною вгору. Через 15 секунд оцініть колір індикаторної зони. Контроль нейтралізуючих речовин в сухому молоці: розчиніть 3 г сухого молока в 100 мл води. Далі визначення нейтралізуючих речовин проводиться відповідно до інструкції.
  Зберігання та транспортування: індикаторні смужки зберігають і транспортують в упаковці виробника за температури від + 5 ° С до + 30 ° С, не піддаючи впливу парів хімічних речовин. Допускається транспортування за температури мінус 15 ° С. Термін придатності - 18 місяців в непошкодженій упаковці виробника і 3 місяці з моменту першого відкриття.

"

Основні характеристики
Країна Россия

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар