Індикаторні смужки "Залишкова лужність"

  • Виробник: Дельта хим-тэк
  • Країна: Россия
  • Код товару: 5/0006
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна уточнюється
Знайшли дешевше?

В даний час в харчовій промисловості широко застосовуються лужні миючі засоби. Відповідно до санітарних правил, на підприємствах повинен бути налагоджений контроль за якістю ополіскування тари і устаткування після миття. Індикаторні смужки «Залишкова лужність», що випускаються відповідно до ТУ 2642-008-66948373-2010, призначені для експрес-контролю залишкових кількостей лужних компонентів миючих і дезінфікуючих засобів в промивних водах і на поверхнях. Даний тест повністю готовий до роботи і не вимагає використання додаткових реактивів і обладнання.  
Шкала: 0 / 50 / 100 / 250 / 500 мг/л NaOH.  
Кількість в упаковці: 100 смужок.  
Визначення залишкової лужності в промивних водах: занурити індикаторну смужку в досліджуваний розчин на 1-2 секунди, після чого витягти її і через 30 секундзвірити колір індикаторної смужки з порівняльною шкалою. Визначення залишкової лужності на поверхнях: змочити індикаторну зону смужки водопровідною водою і прикласти її до досліджуваної поверхні на 1-2 секунди. По закінченню 30 секунд оцінити колір індикаторної зони.  
Зберігання і транспортування: в упаковці виробника при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С і вологості не більше 80%, не піддаючи впливу парів хімічних речовин. Допускається транспортування за температури -15 ° С. Гарантійний термін придатності виробів вказано на упаковці, але не перевищує 3 місяців з моменту відкриття.

"

Основні характеристики
Країна Россия

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар