Індикаторні смужки "Пероксид-1000 мг"

  • Виробник: Дельта хім-тек
  • Країна: Россия
  • Код товару: 5/0003
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна уточнюється
Знайшли дешевше?
Індикаторні смужки «Пероксид - 1000 мг», що випускаються відповідно до ТУ 2642-008-66948373-2010, призначені для напівкількісного визначення концентрації пероксиду водню у водних розчинах. Даний тест повністю готовий до роботи і не вимагає використання додаткових реактивів і обладнання. Проста процедура тестування забезпечує отримання надійного результату за 30 секунд.Пероксид водню широко застосовується в якості високоефективного дезинфікуючого засобу в медицині, в харчовій і в хімічній промисловості.    
Шкала: 0/10/50/100/250/500/1000 мг / л Н2О2  
Кількість в упаковці: 100 смужок  
Спосіб застосування: занурити індикаторну смужку в досліджуваний розчин на 1-2 секунди, після чого витягти її і через 30 секунд та звірити колір індикаторної смужки з порівняльною шкалою.  
Зберігання і транспортування: в упаковці виробника при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С і вологості не більше 80%, не піддаючи впливу парів хімічних речовин. Допускається транспортування за температури -15 ° С. Гарантійний термін придатності виробів вказано на упаковці, але не перевищує 3 місяців з моменту відкриття.
Основні характеристики
Країна Россия

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар