Фільтр-рукав 630*85, Німеччина

  • Країна: Німеччина
  • Код товару: 5502
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 5.60 грн
Знайшли дешевше?

Завдяки тісній співпраці з компанією «Bosch & Schörle Melkhygiene» (Німеччина) (рік заснування -1938), компанія ТОВ «Анкар-імек» випускає універсальні фільтри для грубого очищення молока «ANKAR-imek», розроблені з використанням новітніх технологій. Вони гарантують своїм клієнтам збереження якості сирого молока.

Молочні фільтри «ANKAR-imek» виготовлені з високоякісного флісу, дозволеного до застосування у виробництві харчових продуктів, який гарантує найвищу якість фільтрації. Фільтр забезпечує надійну, безпечну, ефективну фільтрацію і має високу міцність у вологому стані, а так само забезпечує більшу швидкість потоку молока.

Завдяки ультразвуковому зварюванню швів у поєднанні з високотехнологічними волокнами, молоко при фільтрації зберігає всі свої властивості і якості. «ANKAR-imex» забезпечують відмінне утримання осадових часток і велику пропускну здатність, що гарантує 100% збереження якості сирого молока.

Компанія «Bosch & Schörle Melkhygiene» має сертифікат якості Oeko-Tex®Standard100, що відповідає міжнародним стандартам, що підтверджує їх безпеку і відповідність санітарним нормам і дозволяє їх застосування на підприємствах харчової промисловості.

Фільтри є на 100% екологічно чистим продуктом і не вимагають спеціальної утилізації.

  • Розміри: 630 * 85 мм
  • Упаковка: 250 шт

ПРОДАЖ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТІЛЬКИ УПАКОВКАМИ!

Основні характеристики
Країна Німеччина
Колір Білий

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар