Фільтр-рукав 800*75 Kerbl (200 шт)

  • Виробник: Kerbl
  • Країна: Германия
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 4.50 грн
Знайшли дешевше?

Рукавний фільтр Kerbl

Завдяки тісній співпраці з компанією «Kerbl» (Німеччина), компанія ТОВ «Анкар-Агро» рада запропонувати молочні фільтри «ANKAR», розроблені з використанням новітніх технологій, тим самим гарантуючи своїм клієнтам збереження якості сирого молока.

Молочні фільтри «ANKAR» виготовлені з високоякісних матеріалів, дозволених до застосування у виробництві харчових продуктів, який гарантує найвищу якість фільтрації. Фільтр забезпечує надійну, безпечну, ефективну фільтрацію і має високу міцність у вологому стані, а так само забезпечує більшу швидкість потоку молока. Завдяки ультразвукової зварюванні швів в поєднанні з високотехнологічними волокнами, молоко, при фільтрації зберігає всі свої властивості і якості. «ANKAR» забезпечують відмінне утримання осадових часток і велику пропускну здатність, що гарантує 100% збереження якості сирого молока. Фільтри є на 100% екологічно чистим продуктом і не вимагають спеціальної утилізації.

Упаковка: 200 шт.  

 

ПРОДАЖ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТІЛЬКИ УПАКОВКАМИ!  

Основні характеристики
Країна Германия

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар