Миючий лужний засіб ANKAR

  • Виробник: ІнтерХіммет
  • Країна: РФ
  • Код товару: 993202
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 672.00 грн
Знайшли дешевше?
  Концентрований непінний миючий засіб з активним хлором. Для миття та дезінфекції молочного обладнання (молопроводів, доїльних апаратів, танків-охолоджувачів молока), видаляє білково-жирові відкладення у воді підвищеної жорсткості. Рідкий миючий засіб призначений для ручної та СІР-мийки.
  Склад: гідроксид натрію - 11-13%, гіпохлорид  натрію- не менше 4,5%.
  Приготування робочих робочих розчинів:
 
Концентрація робочого розчину, %

Кількість концентрату і води

1л робочого розчину 10л робочого розчину
засіб, л вода, л засіб, л вода, л
0,6 0,006 0,994 0,06 9,94
1,0 0,01 0,990 0,10 9,90
  Запобіжні заходи: викликає опіки. У випадку потрапляння в очі – промивати протягом 15 хвилин великою кількістю води відкриті очі, звернутись за медичною допомогою; на шкіру – промити великою кількістю води; при проковтуванні - негайно звернутись за медичною допомогою. Використовувати захисний одяг, рукавички, захисні окуляри. У залежності від виконуваних робіт і ризику можливої дії, додатково до вказаних засобів захисту необхідно використовувати захисне взуття та респіратори. Підтримувати належну вентиляцію робочої зони.
  Умови зберігання: зберігати у закритій заводській упаковці у сухому критому приміщенні за температури не нижчої 0 ̊С  і не вищої + 25 ̊С на відстані не менше 1,0 м від опалювальних систем, у місцях недоступних дітям; подалі від харчових продуктів, напоїв та кормів для тварин.
  Термін придатності: 12 місяців.
  Каністра – 24 кг.
 

 

Основні характеристики
Країна РФ
Склад Гідроксид натрію - 11-13%, гіпохлорид  натрію- не менше 4,5%
Вага 24 кг
Термін придатності 12 місяців
Умови зберігання Зберігати у закритій заводській упаковці у сухому критому приміщенні за температури не нижчої 0 ̊С  і не вищої + 25 ̊С на відстані не менше 1,0 м від опалювальних систем, у місцях недоступних дітям; подалі від харчових продуктів, напоїв та кормів для тварин.
Запобіжні заходи Викликає опіки. У випадку потрапляння в очі – промивати протягом 15 хвилин великою кількістю води відкриті очі, звернутись за медичною допомогою; на шкіру – промити великою кількістю води; при проковтуванні - негайно звернутись за медичною допомогою. Використовувати захисний одяг, рукавички, захисні окуляри. У залежності від виконуваних робіт і ризику можливої дії, додатково до вказаних засобів захисту необхідно використовувати захисне взуття та респіратори. Підтримувати належну вентиляцію робочої зони.

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар