Засіб миючий Детеринокс мінус фоам ANKAR (20л)

  • Виробник: Ксерона
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 680.00 грн
Знайшли дешевше?

Склад продукту: вода, азотна і ортофосфорна кислота - 30% і більше; амфотерний і неіоногенний ПАР - не більше 5%. Засіб добре розчиняється в воді. Для приготування робочих розчинів використовується вода з температурою 10 ÷ 50 ˚С. Являє собою прозору рідину блакитного відтінку, з характерним запахом, рН 1% розчину 1,0 ÷ 2,0 (20 ° C); рН 10% розчину 0,1 ÷ 1,0 (20 ° C); щільність концентрату 1,20 ÷ 1,30 г / cм3 (20 ° C), добре змішується з водою.

Робочий розчин:  очищаюча здатність робочих розчинів засобу «ДЕТЕРІНОКС МІНУС Фоам НГ» встановлена в межах 1,0 ÷ 4,0% (за препаратом) в залежності від об'єкту і виду санітарної обробки. Рекомендована температура робочого розчину від 10 ° С до 50 ° С. При ручній обробці поверхні витрата робочого розчину «ДЕТЕРІНОКС МІНУС Фоам НГ» становить 100 мл / м2, при митті піногенератором та аерозольної мийці витрата засобу визначається відповідно до технічної документації на обладнання і протоколом санітарно-гігієнічного плану, прийнятого на підприємстві.

Каністра 20 л

Основні характеристики
Колір Червоний
Додаткові характеристики складається з: води, азотної і ортофосфорної кислот

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар