Засіб миючий Детеринокс плюс фоам ANKAR

  • Виробник: Ксерона
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 1,080.00 грн
Знайшли дешевше?

Опис продукту: Миючий засіб являє собою непрозору рідину персикового відтінку, з характерним запахом, рН 10% розчину 13,0 ÷ 14,0 (20 °C); щільність концентрату 1,35 ÷ 1,45 г / cм³ (20 °C); добре змішується з водою.

Склад: луг - 30% і більше; вода; амфотерний і неіоногенний ПАР, інгібітор корозії - менше 5%.

Термін придатності  - 12 місяців з дати випуску при зберіганні в щільно закритій упаковці виробника, далеко від прямих сонячних променів і джерел тепла, подалі від харчових продуктів при температурі від 2 °С до + 30 °С. Допустима ручна мийка з дотриманням заходів безпеки. При рекомендованих робочих концентраціях, температурі, тривалості впливу, засіб не викликає корозії і інших структурних змін оброблюваних поверхонь. 

Робочий розчин:  очищаюча здатність робочих розчинів засобу «ДЕТЕРІНОКС ПЛЮС Фоам» встановлена в межах 0,5 ÷ 3,0%  в залежності від об'єкта і виду санітарної обробки. Рекомендована температура робочого розчину від 10 до 60 ° C. При ручній обробці поверхні витрата робочого розчину «ДЕТЕРІНОКС ПЛЮС Фоам» становить 100 мл / м2.                             

 

Основні характеристики
Колір Синій
Додаткові характеристики Допустима ручна мийка з дотриманням заходів безпеки

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар