Засіб миючий Тресінол ANKAR

  • Виробник: Ксерона
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 780.00 грн
Знайшли дешевше?

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

«ТРЕСІНОЛ» – знежирюючий пінний засіб для обробки підлог, стін і ін. поверхонь, обладнання в харчовій промисловості (м'ясної, консервної, молочної, сироробний, пивобезалкогольної, виноробної, лікеро-горілчаної), виробництві квасу, питних і мінеральних вод.

- видалення жиру і бруду з кухонних стін, витяжок і т.п .;

- миття морозильних камер і холодильних установок;

- видалення жиру з поверхонь стін, підлог, устаткування;

- очищення печей, витяжок, промислових боєнь;

- видалення старих плям від воску або рідин на килимах.

ОПИС ПРОДУКТУ: Миючий засіб являє собою прозору рідину зеленого кольору, з характерним запахом ,. рН 1% -ного розчину 8,0 ÷ 9,0 од. рН (20 ° C); щільність концентрату 1,00 ÷ 1,10 г / cм³ (20 ° C); добре змішується з водою. Містить; вода неіоногенні і амфотерні ПАР ≥ 5% але <15%; лужні компоненти, інгібітор корозії, комплексоутворювач, барвник, консервант - менше 5%. Термін придатності препарату - 12 місяців з дати випуску при зберіганні в щільно закритій упаковці виробника, далеко від прямих сонячних променів і джерел тепла, подалі від харчових продуктів при температурі від 2 ° С до + 30 ° Допустима ручна мийка з дотриманням заходів безпеки.

РОБОЧИЙ РОЗЧИН: Очищаюча здатність робочих розчинів засобу «ТРЕСІНОЛ» встановлена ​​в межах 0,5 - 15% (за препаратом) в залежності від об'єкта, виду санітарної обробки, характеру і кількості забруднень. Рекомендована температура робочого розчину від 10 ° С до 60 ° С.

Основні характеристики
Колір Синій
Додаткові характеристики Допустима ручна мийка з дотриманням заходів безпеки.

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар