Засіб для обробки вимені після доїння ANKAR Extra 25

  • Виробник: ІнтерХіммет
  • Країна: РФ
  • Код товару: 8105
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 1,150.00 грн
Знайшли дешевше?

 

  Йодна композиція з низьким каплепадінням для обробки сосків вимені у корів після доїння. ANKAR Extra після доїння - рідкий пом'якшувальний засіб для обробки сосків вимені після доїння. Використовується для профілактики захворювання на мастит і підвищення якості молока. Використовується для обробки сосків вимені корів після доїння.

  Переваги:
 
  •  знижена концентрація йоду дозволяє підтримувати позитивну динаміку соматики, не викликаючи зайвих навантажень на організм тварини;
  • передова емолентна формула - ефективне пом'якшення і зволоження шкіри соска вимені;
  • захисна плівка забезпечує фізичний і хімічний бар'єр на шляху інфекції між доїнням;
  • не викликає появи резистентних штамів бактерій.
  Склад: йод у вигляді комплексу полівінілпіролідону 2,5% (2 500ppm), високоефективні емоленти, гліцерин (5%), ланолін, алантоїн.
  Зовнішній вигляд: темно-коричнева в'язка рідина без осаду і механічних домішок, рН 5,0-7,0.
  Застосування: препарат готовий до застосування, додаткових розведень не потрібно. Заповнити розчином стаканчик для нанесення, нанести засіб на соски вимені методом занурення або обприскування. Перед початком наступного доїння змити теплою водою (не нижчою 35 ° С) або засобом для обробки вимені до доїння. Не рекомендується використовувати разом із засобами, що містять хлоргексидину біглюконат.
  Техніка безпеки: робота з препаратом не вимагає спеціальних засобів індивідуального захисту, крім людей схильних до алергічних реакцій.
  Транспортування і зберігання: гарантійний термін зберігання 1 рік. Зберігати в оригінальній упаковці, далеко від джерел тепла, у захищеному від прямого потрапляння сонячних променів місці, за температури не нижчої 5 ° С.
  Упаковка: каністри– 20 кг.

Консистенцію, колір і принцип роботи з цим засобом можете побачити нижче:

Основні характеристики
Країна РФ

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар