Використання шприців у ветеринарії

Дата: 08.09.2020

Проведення різноманітних ветеринарних маніпуляцій просто необхідне для підтримання здоров’я тварин та при їх лікуванні. Одним із інструментів, що застосовуються практично щоденно є шприци. Вони застосовуються для проведення вакцинації, вітамінізації, дегельмінтизації, знеболюванні, введенню ліків та ін.

У ветеринарії широкого застосування набули багаторазові шприци. Вони виготовляються з високоміцного пластика з довговічною металевою канюлею та поршнем. Також вони термостійкі та витримують температуру в межах від -30°С до 120°С, що дозволяє проводити їх стерилізацію. Конструкцією шприца передбачене кріплення Luer-Lock для фіксації ветеринарних голок. Голки виготовляють з нержавіючої сталі з додаванням хрому та нікелю. Скошена частина кінця голки сприяє легкому введенню при ін’єкціях.

Для економії часу та зручності під час масової вакцинації застосовують шприци-ін’єктори . Їхня конструкція передбачає під’єднання флакону з ліками за допомогою кріплення зверху шприца або ж за допомогою шлангу. Вони забезпечують безперервне надходження та точне дозування препарату. Використання металевого поршня та адаптера для голки Luer-Lock сприяє довговічності шприца. Зручна ручка  зменшує  навантаження на руку при тривалій роботі.

Також деякі лікарські препарати потрібно  вводити внутрішньо, методом вливання. Для цього використовують шприц-дренчер. Його робота основана по принципу насосу:

  1. виставити необхідну дозу;
  2. натиснути на ручку;
  3. занурити у лікарський препарат та відпустити;
  4. доза всмоктується у шприц.

Такий шприц-дренчер легкий у використанні та легко розбирається і миється.

Важливою умовою у ветеринарії є використання надійних засобів, виготовлених із якісних та міцних матеріалів. Саме такі Ви знайдете у асортименті нашої компанії!

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення