Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Про компанію Анкар-Агро

2013 рік – початок роботи ТОВ “Анкар-Агро”.

На сьогоднішній день ми є офіційним дистриб’ютором компанії «UNISENSOR» (Бельгія), основна діяльність якої полягає в розробці передових і інноваційних діагностичних інструментів для тваринницького сектора і харчової промисловості, а також представниками Farmcomp, Kerbl, Avita та інших компаній-виробників в Україні.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ НАШОЇ КОМПАНІЇ:

– оптова та роздрібна торгівля товарами та обладнанням для тваринництва, зокрема для молочних ферм;

– експрес-тести для визначення антибіотиків у молоці;

– забезпечення лабораторій харчових підприємств аналітичним і лабораторним обладнанням;

– надання сервісу і технічного обслуговування обладнання, що постачається.

Будучи прямими представниками UNISENSOR, ми маємо для ринку України інноваційну пропозицію для українських виробників і переробників молока – експрес-тестування сировини для одночасного визначення присутності молекул антибіотиків β-лактамів, тетрацикліну, стрептоміцину і хлорамфеніколу. Маючи офіційне представництво, ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки сам продукт, а й методичний супровід. У штаті нашої компанії є професійні мікробіологи, які постійно надають консультаційну підтримку клієнтам.Метод швидкого тестування досить простий у використанні, а його ефективність вже підтверджена використанням в лабораторіях багатьох молокопереробних підприємств. Добре відомі на території України торгові марки молочних продуктів перевіряють якість сировини експрес-тестами на визначення залишкової кількості 4 груп антибіотиків – 4Sensor і 2 груп – Twinsensor. З них добре всім відомі своєю продукцією:

  • група компаній “Молочний Альянс” (ТМ «Пирятін», «Славія», «Яготинське», «Яготинське для дітей», «Златокрай», «Молочний альянс»);
  • «Люстдорф» (ТМ «На здоров’я», «Селянське», «Люстдорф» «Корівка» і «Тотоша»);
  • ТОВ «Органік Мілк» (ТМ Organic Milk);
  • ПАТ «Кременчуцький міськмолокозавод» (ТМ «Веселий пастушок», «Актуаль», Ackimel, «Даніссімо», «Маша і ведмідь», «Простоквашино», «Растішка», «Тьома», «Живинка»);
  • ПрАТ «Кагма» (ТМ «Кагма», «Здоров’я», «Юніор») та ін.

Вирішити питання якісного очищення молока своїх клієнтів фахівці компанії “Анкар-Агро” допомагають завдяки фільтрам тонкого очищення, які вже відмінно зарекомендували себе на багатьох господарствах України. Один з новітніх продуктів – рукавний фільтр тонкого очищення, був протестований на фермах партнерів “Анкар-Агро” і зараз уже знайшов свого клієнта. А зв’язку з тим, що в найближчому майбутньому вступлять в силу нові зміни в законодавстві про прийом молока тільки вищої якості, однозначно всі промислові виробники молока перейдуть на тонку очистку.

Ще одним і не менш важливим напрямком діяльності нашої компанії є надання повного асортименту необхідних витратних товарів для м’ясомолочних ферм. Пряме представництво Kerbl, Avita, Farmcomp та інших компаній-виробників дає можливість завжди підтримувати в асортименті сучасні, практичні і якісні товари для цієї сфери.

Практикуючі ветеринари нашої компанії можуть якісно проконсультувати і порекомендувати з величезного переліку потрібний для вирішення певної задачі товар. Вони завжди знають, що буде більш ефективним у використанні з асортименту для вирощування молодняка на фермах, підтримки здоров’я копит і шерсті великої рогатої худоби, якими засобами краще дезінфікувати приміщення, в яких утримують тварин, і т.д.

Максимально задовольняючи потреби українських виробників і переробників м’ясомолочної сфери в якісному, сучасному і недорогому обладнанні, дотримуючись таких принципів в роботі, як партнерство, чесність і взаємовигідне співробітництво, а також будучи офіційними партнерами багатьох відомих світових компаній, ми поставляємо продукцію на більш вигідних для кінцевого споживача умовах.

ПАРТНЕРСТВО, ЧЕСНІСТЬ І ВЗАЄМОВИГІДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО – ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО В РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ ТОВ «АНКАР-АГРО»!

Наша команда спеціалістів

Про компанію