Каталог продукції

Популярні товари

Акційні товари

Як ми працюємо

Залишаєте заявку

Дзвінок менеджера

Уточнюємо наявність

Відвантаження товару

Відправка замовлень

Отримання замовлення

Про компанію

2013 рік – початок роботи ТОВ “Анкар-Агро”. Заснована компанія, як представництво ТОВ “Анкар-імек” (Республіка Білорусь), діяльність якої почалася в 1996 році.

На сьогоднішній день ми є офіційним дистриб’ютором компанії «UNISENSOR» (Бельгія), основна діяльність якої полягає в розробці передових і інноваційних діагностичних інструментів для тваринницького сектора і харчової промисловості, UVMILK (Росія) – виробника фільтрів для молока, а також представниками Farmcomp, Kerbl, Avita та інших компаній-виробників в Україні.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ НАШОЇ КОМПАНІЇ:

– оптова та роздрібна торгівля товарами та обладнанням для тваринництва, зокрема для молочних ферм;

– експрес-тести для визначення антибіотиків у молоці;

– забезпечення лабораторій харчових підприємств аналітичним і лабораторним обладнанням;

– надання сервісу і технічного обслуговування обладнання, що постачається.

Будучи прямими представниками UNISENSOR, ми маємо для ринку України інноваційну пропозицію для українських виробників і переробників молока – експрес-тестування сировини для одночасного визначення присутності молекул антибіотиків β-лактамів, тетрацикліну, стрептоміцину і хлорамфеніколу. Маючи офіційне представництво, ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки сам продукт, а й методичний супровід. У штаті нашої компанії є професійні мікробіологи, які постійно надають консультаційну підтримку клієнтам.Метод швидкого тестування досить простий у використанні, а його ефективність вже підтверджена використанням в лабораторіях багатьох молокопереробних підприємств. Добре відомі на території України торгові марки молочних продуктів перевіряють якість сировини експрес-тестами на визначення залишкової кількості 4 груп антибіотиків – 4Sensor і 2 груп – Twinsensor. З них добре всім відомі своєю продукцією:

Детальніше

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення