Зчитуючий пристрій Unisensor Readsensor

  • Виробник: Unisensor
  • Країна: Бельгія
  • Код товару: 1133/2
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 45,360.00 грн
Знайшли дешевше?

Unisensor

Зчитувальний прилад Readsensor - оптичний пристрій, який використовується для зчитування результатів тестування експрес-методом визначення антибіотиків у молоці. Розробка даного приладу здійснювалася німецькою компанією, яка спеціалізується на дослідженнях і розробці оптичних пристроїв, у співпраці з компанією Unisensor, яка займається розробкою тестових аналізів на основі тест-смужок. "Readsensor" може використовуватися як самостійний пристрій, так і за допомогою комп'ютера. Крім того "Readsensor" пропонує два робочих режими:

  • "тривалий" режим, де вводяться повні свідчення реагентів і оператора,
  • "швидкий" режим, де для того, щоб приступити до вимірювання, потрібно вказати лише номер зразка

Зчитувальний пристрій оснащений вбудованою клавіатурою. Для більш зручного введення ідентифікаційного номера зразка також є зовнішня клавіатура, а також принтер, який можна підключити до зчитувального пристрою.  

Особливості пристрою

З правого боку приладу знаходиться висувна частина, яка легко відкривається і закривається. У центрі даної висувної частини знаходиться проріз, куди горизонтально повинна розміщуватись тест-смужка видимим боком. Тест-смужку розміщують у центральний проріз, враховуючи, що кінець тест-смужки, який був в молоці, необхідно помістити всередину зчитувальної системи. Для того, щоб уникнути попадання молока в оптичну частину, рекомендується акуратно видалити просочений молоком фільтр. "Reаdsensor" калібрується автоматично в момент кожного включення.    

Основні характеристики
Країна Бельгія

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар