Аналізатор молока АКМ-98 «Стандарт» на 9 параметрів

  • Країна: Украина
  • Код товару: 3/003
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна уточнюється
Знайшли дешевше?

Малогабаритний переносний варіант пристрою, що призначений для вимірювання масової частки жиру, білка, сухого знежиреного молочного залишку (СОМО) в пробах, приготовлених з незібраного, концентрованого (згущеному без цукру) молока, з вершків і сухого молока (далі - проби), температури і температури точки замерзання, щільності (приведеної до 20 ° С), а також індикації масової частки лактози і доданої води в пробах.  
Аналізатор застосовується для експрес-визначення показників якості молока і (або) продуктів його переробки на фермах, пунктах приймання молока, підприємствах харчової промисловості, ветеринарних лабораторіях, а також при проведенні науково-дослідних робіт.  
Прилади пройшли Державні контрольні випробування, мають сертифікат відповідності, внесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.  
Працює від мережі і від акумулятора. Цей прилад забезпечений насосом для миття, що забезпечує якість промивання приладу і зменшує ймовірність забруднення і виходу з ладу вимірювальної камери. Для його установки і роботи не потрібно ніяких додаткових пристосувань.  
Дана модель аналізатора виконана в корпусі з нержавіючої сталі.  
Насос, сигналізація з вимогою про миття аналізатора, програмне забезпечення для зв'язку з комп'ютером, RS232, 12V DC кабель, ECS POS термопринтер, три режими вимірювання (сире коров'яче, овече, пастеризоване молоко), можливість рекалібровки аналізатора на будь-який вид молока (коров'яче молоко , козине молоко, верблюже молоко, вершки, сироватка, суміші морозива, відновлене, гомогенізоване молоко).  
Є можливість підключення друкувального пристрою, для роздрукування результатів вимірювання зразка.  
Технічні параметри  
Параметри вимірювання Діапазон показників Максимально допустима абсолютна помилка
Жир 0,02– 9% (опция 40%) ±0,1%
СОМО 6% – 12% ±0,2%
Щільність 1000 – 1040 kg/m3 ±0,5 kg/m3
Загальний білок 1,5% – 6% ±0,2%
Лактоза 0,01% – 6% ±0,2%
Додана вода 0% – 60% ±3%
Температура зразка 2°C – 50 °C ±0.5°C
Точка замерзання –0,4°C — –0,6°C ±0,01°C
Солі 0,01% – 2% ±0,05%

"

Основні характеристики
Країна Украина

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар