Засіб лужний миючий дезінфікуючий Вісхлор пінний 65 ANKAR ( 20 л)

  • Виробник: Ксерона
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна уточнюється
Знайшли дешевше?

Область застосування: у консервній і молочної промисловості - для миття та дезінфекції зовнішніх поверхонь, обладнання, стін, підлог, стелі. Ідеально для мийки, дезінфекції та відбілювання санітарного обладнання для персоналу, прибирання адміністративних та виробничих приміщень (підлог, сантехніки, раковин, плитки), холодних складських приміщень тощо. 

Опис продукту: миючий - дезінфікуючий засіб містить як діючу речовину не більше 30%  гіпохлориту натрію, (масова частка активного хлору 3,5-5%). До складу засобу входить вода, луг, неіоногенні і аніонні ПАР не більше 5% , гіпохлорит натрію. Гіпохлорит натрію є альтернативою водного розчину хлору, так як  це з'єднання не має різкого запаху хлору і ефективно при невеликих концентраціях. Володіє бактерицидною і фунгіцидною активністю. Являє собою прозору рідину жовтувато-зеленого відтінку з характерним запахом. Допустима ручна мийка з дотриманням заходів безпеки. При рекомендованих робочих концентраціях, температурі, тривалості впливу, засіб не викликає корозії і інших структурних змін оброблюваних поверхонь з нержавіючої, хром-нікелевої сталі, лужне стійкої  пластмаси, кераміки, скла. 

Робочий розчин:  концентрація робочого розчину 0,5-2,0% засобу підбирається в залежності від виду, характеру і кількості забруднень. Час експозиції - від 5 до 20 хв, температура робочого розчину - від 0 ° С до 30 ° С.. Робочий розчин засобу стабільні протягом 14 днів і при зберіганні не розкладеться.

Основні характеристики
Колір Синій
Додаткові характеристики Робочий розчин засобу стабільні протягом 14 днів і при зберіганні не розкладеться.

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар