Сепаратор кормів 3-х ситовий

  • Країна: США
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 22,000.00 грн
Знайшли дешевше?

Сепаратор кормів 3-х ситовий (Пенсильванський)

Цей пристрій призначений для допомоги зоотехніку у визначенні оптимального раціону ВРХ. Застосовуючи його, можна відповісти на питання, чому молоко містить мало жиру або чому невисока продуктивність тваринницького господарства. Перше трапляється, якщо корови отримують недостатню кількість клітковини і це призводить до ацидозу і, відповідно, до низького вмісту жиру в молоці. Низькі надої молока можуть бути причиною мінімального вмісту концентрованих кормів. Таке годування тягне низьку концентрацію енергії в ПЗР, що згодом може позначитися на молочної продуктивності і привести до її зниження.
Силос

  • При раціоні, основаному на кукурудзяному силосі, при сепаруванны його повинно бути не менше 8% у верхньому ситі і 3% - у разі якщо силос не є основним кормом (наприклад, у сухостійних корів). Від 45% до 65% силосу повинно залишатися на другому ситі, 30% - 40% в третьому ситі, і 5% на останньому

Сінаж

  • У верхньому ситі повинно залишитися 10 - 20% сінажу, на другому 45 - 75%, на третьому 20 - 30%, на піддоні до 5%.

ПЗР (повністю змішаний раціон)

  • У першому ситі - 8-15% суміші. У другому - від 30 до 50%. У третьому - від 30 до 50%. На останньому не більше 20%. Кількість ПЗР для просіювання - 2 кг.

Принцип дії сепаратора кормів
При просіюванні вологих кормів (понад 55%) розподіл до буде проходити з помилками.
Перед сепаруванням необхідно зважити певну кількість корму і розмістити на верхнє сито з найбільшими отворами. На горизонтальній поверхні протрусити сито 5 раз вліво-вправо, повернути сита на 90 градусів і повторити цей процес 7 разів, обертаючи сепаратор на 90 градусів після кожних 5 просіювання. Сила і частота просіювання повинна бути достатньою, щоб частинки ковзали по поверхні і проходили крізь сита. Після цього необхідно зважити корм в кожному ситі, визначити відсоток корму на кожному піддоні і порівняти його з рекомендованою нормою.
Після встановлення відсоткованого вмісту фракцій корму необхідно відкоригувати раціон самі або звернутися за допомогою до фахівця.
Періодичність перевірок - раз в 10 днів і при кожній зміні раціону.

Основні характеристики
Країна США

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар