Набір для копит Kerbl TECHNOBASE 8000

  • Виробник: Kerbl
  • Країна: Німеччина
  • Код товару: 8308
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 3,500.00 грн
Знайшли дешевше?

Kerbl TECHNOBASE

Універсальна пластмаса для ветеринарної медицини

 Сучасна система лікування копит, яка дозволяє зробити копита нерухомими при травмах або захворюваннях. Крім того, її можна застосовувати для здійснення різних прикладних завдань у ветеринарній медицині.

Особливості:

  • Швидка обробка: моделювання можна виконувати безпосередньо після замішування, в тому числі вручну. Це значно спрощує обробку. При температурі маси 20 ° C Technobase 8000 твердне менше, ніж за 4 хвилини.
  • Міцне утримання. Завдяки цьому можна бути впевненим у тому, що хворе копито буде оптимально захищене під час використання дерев'яної колодки.
  • Зручне моделювання: перебуваючи в пластичному стані, Technobase не прилипає до рук, дозволяючи правильно виконувати моделювання. Маса залишається пластичною і придатною для обробки аж до остаточної полімеризації.
  • Низьке екзотермічне температурне навантаження: в результаті хімічної реакції при змішуванні рідини і порошку виділяється значна кількість тепла. Такі високі температури часто мають негативний вплив на тканини і завдають тварині біль. Technobase вдосконалена і у цьому відношенні! За допомогою цієї маси, наприклад, можна надійно накладати зовнішні шини, не пошкоджуючи м'які тканини.
Рекомендується фахівцями з догляду за копитами.

Склад:

Компонент клею (сухий): 1000 гр./1кг
Компонент клею (рідина): 500 мл.
Дерев'яні накладки на копитце: 14
Палички / шпателі для розмішування та нанесення клею: 14
Стаканчики для змішування клею: 14

Основні характеристики
Країна Німеччина
Склад Компонент клею (сухий): 1000 кг. Компонент клею (рідина): 500 мл. Дерев'яні накладки на копитце: 14 Палички / шпателі для розмішування та нанесення клею: 14 Стаканчики для змішування клею: 14

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар