Ванна для копит Kerbl SuperKombi

  • Виробник: Kerbl
  • Країна: Німеччина
  • Код товару: 1915
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 7,500.00 грн
Знайшли дешевше?

Ванна для копит Kerbl SuperKombi   

Характеристики:

  • об'єм 200 л, з поділками;
  • зовнішні розміри: 203 x 80 x 18,5 см.

Ванна для копит SuperKombi можна з'єднувати один з одним як довгими, так і короткими сторонами. Це дозволяє створювати оптимальні умови проходження корів через ванни в залежності від конфігурації приміщення. Дослідження показали, що попарне (пліч-о-пліч) проходження через ванни більше відповідає природному інстинкту корів. З'єднання ванн короткими сторонами забезпечує більш високий рівень гігієни: перша ванна служить для первинного очищення копит, змиваючи з них бруд і залишки гною. Друга, дезінфекційна ванна, при цьому довше залишається чистою, дозволяючи довше використовувати дезінфікуючий розчин, що знаходиться у ній. Новий профіль основи ванни забезпечує оптимальну стійкість в русі. Тварини проходять через ванни спокійніше, завдяки чому збільшується час контакту копит з дезинфікуючим засобом і досягається більш ефективна дія. Форма і висота профілю сприяють тому, що копита корів трохи розходяться, завдяки чому дезінфікуючий засіб краще проникає в критичні місця.

Основні характеристики
Сумісність підходить для використання будь-яких видів миючих і дезінфікуючих розчинів для копит
Країна Німеччина
Колір чорний
Матеріал надміцний і зносостійкий пластик
Розмір 203 x 80 x 18,5 см
Додаткові характеристики завдяки спеціальним кріпильним точкам можна з'єднувати ванни в модулі в поздовжньому і поперечному напрямках
Об'єм 200 л

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар