Набір для молозива (пакети), 10 шт. Kerbl

  • Виробник: Kerbl
  • Країна: Германия
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 850.00 грн
Знайшли дешевше?

Kerbl

Набір для молозива

Молозиво відрізняється від звичайного коров'ячого молока більш високим вмістом імуноглобулінів і поживних речовин. Тому новонародженому теляті необхідно отримувати якісне молозиво в великих кількостях.

Для цього рекомендується організувати зберігання молозива в замороженій формі. Таким чином можна забезпечити постійну наявність якісного молозива. Якщо після народження теляти молозиво має погану якість або виробляється в недостатній кількості, це можна компенсувати за допомогою замороженого молозива.

Предмети, що входять до складу набору для молозива Kerbl, дозволяють оптимально забезпечити молозивом новонароджених телят.   

Алюмінієві пакети легко наповнюються, після чого їх вміст можна без труднощів пастеризувати (за бажанням), заморозити, а також знову розігріти. Для годування теляти просто приєднайте до пакету соску для напування або дренчерний зонд.  

Набір - 10 пакетів
Об'єм - 4 літри

Основні характеристики
Країна Германия

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар