Тример для хвоста Kerbl TailWell

  • Виробник: Kerbl
  • Країна: Німеччина
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 15,600.00 грн
Знайшли дешевше?

Тример для хвоста Kerbl TailWell

Тример розроблений для полегшення виснажливої ​​роботи зі стрижки шерсті з хвостів молочних корів. Видалення шерсті з хвоста, забрудненої екскрементами і сечею, є дуже важливим заходом для підтримки високого рівня гігієни худоби, молока і самого дояра. Для отримання молока оптимальної якості шерсть з хвоста корів необхідно підстригати двічі на рік.

Потужний тример для хвоста TailWell® можна використовувати з будь-яким акумуляторним шуруповертом (хв. 14 В) зі швидкістю прим. 1250 об / хв. Потужний тример для хвоста TailWell2® працює тихо і дозволяє підстригати шерсть повністю. Стрижка шерстi з одного хвоста займає не більше 4 секунд і може легко виконуватися навіть в процесі доїння.

Принцип роботи, коли зовнішнє лезо обертається навколо внутрішнього, дозволяє запобігти отриманню ушкоджень не тільки тваринами, але і людьми.

Це пристрій, як і будь-який інший пристрій для стрижки, необхідно регулярно змащувати. Мастило необхідно заливати кожні 30-50 стрижок.

Не потрібна чорнова стрижка шерсті навіть при сильному забрудненні і утворенні кірки з бруду. Заточка ножів потрібна після 1000-2000 стрижок (в залежності від рівня забруднення). Заточування проводиться, використовуючи комплект, що входить в поставку, шліфувальної пасти і може виконуватися також недосвідченими користувачами.

Акумуляторний шуруповерт не входить в комплект поставки!

Інші властивості:

  • можна використовувати практично з будь-яким акумуляторним шуруповертом (хв. 14 В) зі швидкістю     прибл. 1250 об / хв;
  • видаляє всю шерсть з хвоста за лічені секунди, навіть, якщо вона повністю забруднена екскрементами і           брудом;
  • тепер ще простіше дошліфувувати за допомогою спеціально розробленої шліфувальної пасти;
  • практичний пластмасовий футляр для надійного зберігання;
  • в комплект входить DVD і iнструкцiя.

 

Основні характеристики
Країна Німеччина

Напишіть нам

Ваше ім'я

Номер телефону

* Ваш e-mail *

Ваше повідомлення

Швидке замовлення

Товар

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail

Ваше повідомлення

Переглянуті товари

Знайшли дешевше?

Якщо ви знайшли в іншому інтернет-магазині такий самий товар дешевше з наявністю на складі - залиште свої дані, посилання на товар дешевше, і ми зробимо вам знижку.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

* E-mail

* Посилання на товар *

Коментар